Dvosoban stan na prodaju, Episkopa Visariona, 149.350€, 42m²

149.350 €
3.556 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Stan na odličnoj lokaciji na keju, idealan za život ili kao investicija. Površine 42m², funkcionalnog rasporeda sa odvojenom spavaćom sobom, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost svakodnevnog života.Stan je kompletno renoviran i bez dodatnih ulaganja, a dodatnu vrednost daju dve terase koje prostoru pružaju mnogo svetlosti i prijatan ambijent. U spavaćoj sobi nalazi se garderober koji omogućava odličnu organizaciju prostora.Nekretnina se nalazi u blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, šetališta, gradskog prevoza i centra grada.Odličan izbor kako za stanovanje, tako i za izdavanje. 064... (prikaži broj telefona) **
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva3 min
- Dunavski park7 min
- Molinarijev park24 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću5 min
- Vladičanski dvor7 min
- Spomenik Jovanu Jovanoviću Zmaju8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Đura Daničić)3 min
- Srednja škola (Saobraćajna škola Pinki)2 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veverica)2 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu)5 min

- Bolnica (Bolnica za bolesti zavisnosti Vita)4 min
- Klinika (Poliklinika Marić)3 min
- Teretana (The House Pilates)3 min
- Prodavnica (IDEA)2 min