Trosoban stan na prodaju, Đure Đakovića, 102.960€, 52m²

102.960 €
1.980 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na norveške radijatore
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 26
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom, u ulici Đure Đakovića, u mirnom delu Kaluđerice.
Stan je dvostrano orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti i prijatnim, dobro organizovanim prostorom koji pruža maksimalan komfor za svakodnevni život.
Raspored je pažljivo osmišljen i obuhvata:
svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
dve odvojene spavaće sobe
kupatilo
terasu
Lokacija nudi idealan balans između mira i dobre povezanosti – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske linije, škola, vrtić, Lidl i više marketa, što ovu nekretninu čini savršenom za porodičan život ili kao sigurnu investiciju.
Objekat je trenutno u oko 70% faze izgrađenosti, sa građevinskom dozvolom i urednom dokumentacijom, što garantuje sigurnu kupovinu. Omogućena je i kupovina putem stambenog kredita – kreditni kupci su dobrodošli.
Gradnja se odlikuje visokim standardom i kvalitetnim materijalima:
španske pločice
tarket podovi
PVC stolarija (Trocal, šestokomorna)
grejanje na panelne radijatore i inverter klima uređaj
Iza zgrade nalazi se veliki parking prostor.
Cena: 93.600 € + PDV (10%)
Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine.