Troiposoban stan na prodaju, Bulevar Mihajla Pupina, 419.000€, 103m²

419.000 €
4.068 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1168
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Optimist nekretnine Vam nude na odličnoj lokaciji u naselju Retenzija, u ulici Bulevar Mihajla Pupina, prostran i funkcionalan stan od 103m², po strukturi 3.5 soban.
Stan se nalazi na 6. spratu od 8, u novijoj i urednoj zgradi sa liftom. Orijentisan je istok–jug, što obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana.
Struktura i prednosti:
Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu
Tri spavaće sobe (jedna manja – idealna kao radna ili dečija soba)
Dve terase
Dva kupatila
Renoviran, bez dodatnih ulaganja
Uknjižen
Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini su Dunav i šetalište, parkovi, škole, vrtići, marketi, kao i odlična povezanost gradskim prevozom ka svim delovima grada.
Idealan kako za porodičan život, tako i kao dugoročna investicija.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Agencijska provizija 2%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Gradski park8 min
- Park Kalvarija14 min
- Dečje igralište20 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Dimitrija Davidovića5 min
- Spomen stub5 min
- Spomenik palim u narodnoj revoluciji 1941/458 min