Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

728 oglasa

Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
12

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

145.000 €

3.295 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.414 €/m²

58m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

175.100 €

3.367 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

412.000 €

2.747 €/m²

150m² | 5 soba | 2. sprat
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
8

Bulevar Cara Lazara

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.400 €

2.649 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

4.000 €/m²

50m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

126.175 €

3.605 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

4.000 €/m²

50m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Atanasija Gereskog | 4zida.rs
Atanasija Gereskog | 4zida.rs
Atanasija Gereskog | 4zida.rs
Atanasija Gereskog | 4zida.rs
Atanasija Gereskog | 4zida.rs
9

Atanasija Gereskog

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

180.250 €

2.575 €/m²

70m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Gogoljeva | 4zida.rs
Gogoljeva | 4zida.rs
Gogoljeva | 4zida.rs
Gogoljeva | 4zida.rs
Gogoljeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gogoljeva

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

98.800 €

3.293 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

160.680 €

2.678 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

142.800 €

3.570 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
8

Bulevar Cara Lazara

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

143.000 €

2.804 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

300.000 €

4.000 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

318.000 €

3.419 €/m²

93m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

265.000 €

2.789 €/m²

95m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

299.000 €

2.848 €/m²

105m² | 4.5 sobe | 6. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

166.400 €

2.600 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
7
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

140.211 €

3.595 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 10.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

225.000 €

3.462 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
11121314

prodaja stanova Grbavica - Novi Sad

52 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Grbavica - Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Grbavica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Grbavica - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Grbavica. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3023 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Grbavica - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Grbavica