Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Garsonjera na prodaju, Grbavica, 61.710€, 25m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Garsonjera

Garsonjera na prodaju, Grbavica, 61.710€, 25m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5417Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 250 €

61.710 €

2.468 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.023 €
25 m²
Garsonjera
4/4 sprata
Garsonjera na Grbavici, Novi Sad, 25 m²
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na gas
  • Prostorije: kuhinja
  • Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2002.
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5417

U Novom Sadu, na Grbavici, prodaje se uknjižena garsonjera od 25 kvadratnih metara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade (poslednji sprat, mansardni tip), bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine. Stan je delimično namešten i u originalnom stanju. Opremljen je kuhinjom sa ugrađenim elementima, frižiderom, šporetom i pločom za kuvanje. Spavaća soba ima karakteristične kose zidove mansardnog tipa i svetao laminatni pod. Grejanje je na gas. U zgradi postoji dvorište. Parking je dostupan na javnom parkingu u zoni.
Stan gleda na Bulevar cara Lazara. Javni prevoz je lako dostupan: autobuska stanica Cara Lazara — Balzakova nalazi se u neposrednoj blizini, u blizini se nalaze obrazovne ustanove, vrtić, zdravstvene ustanove, prodavnice i Limanski park.

Zakažite privatnu konsultaciju.
Pogledajte stan u svom ritmu, postavite sva pitanja i dobijete iskrene odgovore — bez pritiska, bez prodajnih trikova.

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    12 min
  • Limanski park
    17 min
  • Dunavski park
    29 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Galerija Matice srpske
    4 min
  • Jodna Banja
    5 min
  • Dvorac Eđšeg
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)
    8 min
  • Srednja škola (Medicinska škola 7. april)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    5 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Vejnović)
    12 min
  • Teretana (Fitness centar Royal Gym)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)
    1 min
  • Restoran (Play concept bar & restaurant)
    4 min
  • Kafana (Pab Pow Wow)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Gradski Taxi)
    12 min
  • Autobuska stanica (Futoška - Antona Čehova)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    12 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21102)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
305,28 mesečno (ukupno 3.663,33)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Garsonjera u zgradi za prodaju, uknjižena, Grbavica, 25 m2, na 4. spratu. Gas.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

2.468 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
67.000 €
1.763 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 38 m²

Agencija

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 3.6 a

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
68.000 €
2.833 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 24 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
66.300 €
2.072 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 32 m² • uknjiženo

Agencija

69.115 €
2.468 €/m²

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 28 m²

Agencija

64.178 €
2.468 €/m²

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 26 m²

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
57.120 €
2.856 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 20 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.870 €
3.742 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 16 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
66.501 €
2.463 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
68.544 €
2.448 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 28 m²

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
64.000 €
1.730 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m²

Agencija

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
56.160 €
2.160 €/m²

Veternička Rampa

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 26 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
62.220 €
2.393 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 26 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
71.400 €
1.373 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 52 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
65.892 €
1.938 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 34 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
1.944 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
69.870 €
2.495 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.400 €
2.347 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 30 m²

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
63.240 €
3.162 €/m²

Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 20 m² • uknjiženo

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.700 €
2.828 €/m²

Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 25 m²

Agencija

Kompletna ponuda