Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Danila Kiša, 140.000€, 40m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Danila Kiša, 140.000€, 40m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-132057Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 567 €

140.000 €

3.500 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.023 €
40 m²
2 sobe
Visoko prizemlje/4 sprata
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kiša. Stan je uknjižen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvorištu. Stanari zgrade imaju svoj parking što danas mnogo znači za život.Stan je idealan kako za život tako i kao investicija. Agent Dragan. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    13 min
  • Limanski park
    17 min
  • Dunavski park
    19 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Matičarsko zdanje
    4 min
  • Dvorac Eđšeg
    9 min
  • Galerija Matice srpske
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Branko Radičević)
    5 min
  • Srednja škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović)
    2 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Veseljko)
    3 min
  • Fakultet (OK School)
    2 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)
    15 min
  • Klinika (Poliklinika Nada Diva)
    7 min
  • Teretana (X Sport Gym +)
    1 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (IDEA)
    manje od 1 min
  • Restoran (Restoran La Fresh)
    4 min
  • Kafana (Beer Store)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)
    13 min
  • Autobuska stanica (Bulevar oslobođenja - Futoška)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (UniCredit Bank)
    1 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21102)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar Novi Sad
Call Centar Novi Sad avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
488,44 mesečno (ukupno 5.861,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar Novi Sad
Call Centar Novi Sad avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Grbavica, 40 m2, na visokom prizemlju, ima lift. Centralno, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

3.500 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
1.556 €/m²

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
2.593 €/m²

Janka Čmelika

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.500 €
2.583 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 54 m² • nije uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
2.188 €/m²

Bate Brkića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
143.000 €
2.979 €/m²

Stevana Hristića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
2.373 €/m²

Pariske komune

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
2.593 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
3.500 €/m²

Mate Miloševića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

143.000 €
2.554 €/m²

Gagarinova

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 56 m² • nije uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
137.880 €
1.791 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 77 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
142.000 €
3.021 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
139.200 €
2.900 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m² • nije uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
3.182 €/m²

Radoja Domanovića

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

141.000 €
1.484 €/m²

Janka Veselinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 95 m² • nije uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
137.600 €
3.200 €/m²

Đorđa Rajkovića

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
3.000 €/m²

Višnjička Banja

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
140.000 €
3.333 €/m²

Olge Petrov

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
3.730 €/m²

Čubura

Čubura, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
137.000 €
4.029 €/m²

Bulevar oslobodjenja

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
4.516 €/m²

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 31 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda