Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 54.000€, 27m²

54.000 €
2.000 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na norveške radijatore
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 245
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: Bazen za plivanje
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
EKSKLUZIVNA PRODAJA STANOVA – PREMIUM KONCEPT ŽIVLJENJA U VRNJAČKOJ BANJI
Doživite luksuz svakog dana! U srcu najlepše banjske destinacije, na svega nekoliko koraka od Vrnjačkih termi i atraktivnog panoramskog točka, nastaje stambeni kompleks jedinstvenog koncepta, kreiran za život bez kompromisa.
Objekat se gradi od vrhunskih materijala i oplemenjuje modernim arhitektonskim rešenjima, dok pažljivo birane završne obrade garantuju sofisticiran izgled i dugotrajan kvalitet.
✨ Ekskluzivna prednost ovog projekta su mini wellness & spa centar i mini teretana, koji će biti u vlasništvu stanara – privatna oaza mira, relaksacije i zdravlja, dostupna samo vama.
➡️ Glavne pogodnosti:
Premium koncept života u Vrnjačkoj Banji
Wellness & spa i fitnes centar isključivo za stanare
Lokacija: uz Vrnjačke terme i panoramski točak
Visok kvalitet gradnje i završnih materijala
Raznovrsne strukture stanova – od praktičnih do prostranih
Idealno za prestižno stanovanje ili luksuzni turistički najam
Naknada za udeo u vlasnistvu Wellnessa-a je obavezna i placa se jednokratno u iznosu od 2.670eur
Parking mesta ispred objekta se prodaju po ceni od 7.000Eur + PDV