Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 25.000€, 23m²

25.000 €
1.087 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1758
- Godina izgradnje: 1980.
Opis oglasa
Agencijska šifra 1017836.
Na prodaju garsonjera u Vrbasu, u bloku Save Kovačevića, na odličnoj lokaciji u samom centru grada. Stan se nalazi na petom spratu zgrade bez lifta i predstavlja odličnu priliku za kupce koji žele da urede prostor prema sopstvenim željama i potrebama.
Garsonjera zahteva kompletno renoviranje, ali njena najveća vrednost leži upravo u lokaciji i potencijalu koji pruža. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, centar grada i mnogo zelenila, što ovu nekretninu čini odličnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje.
Posebna prednost stana je velika krovna terasa površine oko 5 m² koja nije uračunata u kvadraturu stana i pruža dodatni prostor za uživanje i organizaciju prijatnog kutka na otvorenom.
Stan je uknjižen, bez tereta i zabeležbi, što omogućava sigurnu kupovinu i promet nepokretnosti.
Zahvaljujući lokaciji, terasi i potencijalu za adaptaciju, ovo predstavlja veoma interesantnu priliku na tržištu.
Za više informacija i zakazivanje obilaska pozovite:
Ivan –
065... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Vrbas40 min

Obeležja kulture u blizini
- Tomanova vila11 min
- Dvorac Hercl11 min
- Dvorac Tabori11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola 20. oktobar)11 min