Dvosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 60.000€, 56m²

60.000 €
1.071 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2130
Opis oglasa
Prodaja dvosobnog stana – centar Vrbasa
Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan u samom centru Vrbasa, smešten u stambenoj zgradi kvalitetne gradnje.
Stan se nalazi na četvrtom spratu i odlikuje ga odlična dvostrana orijentacija, koja omogućava dosta prirodne svetlosti i prijatnu atmosferu tokom celog dana.
Nekretnina je funkcionalnog rasporeda i prodaje se potpuno nameštena, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja.
Prednosti stana:
odlična lokacija u centru grada,
kvalitetna gradnja,
dvosobna struktura,
dvostrana orijentacija,
kompletan nameštaj uključen u cenu,
uredna dokumentacija i spreman promet.
Stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, pozovite licenciranog agenta...
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Vrbas40 min

Obeležja kulture u blizini
- Tomanova vila11 min
- Dvorac Hercl11 min
- Dvorac Tabori11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola 20. oktobar)11 min
- Srednja škola (Srednja stručna škola 4. juli)11 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zvezdica)9 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)44 min