Trosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 159.000€, 97m²

159.000 €
1.639 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 217
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
062... (prikaži broj telefona) Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće ima zidani podrum sa ventilacijom. U dvorištu pored kuće ima i radionica-garaža u kojoj je i sav potreban alat za auto servis.pored garaže je velika ostava za ogrev i razne druge stvari Na placu ima i bašta sa zasađenim raznim povrćem kao i nadstrešnica za par automobila Sve je uknjiženo. Hitno-Dogovor !!!
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dvorska bašta23 min
- Stražilovo48 min

Obeležja kulture u blizini
- Česma Četiri lava9 min
- Dvorac Ilion10 min
- Dvor Bogoslovije11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola 23. oktobar)10 min
- Srednja škola (Karlovačka gimnazija)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Winnie the Pooh)10 min
- Fakultet (Fakultet za menadžment FAM)12 min

- Bolnica (Kovid bolnica Novi Sad)23 min
- Klinika (Poliklinika NS Lab)21 min
- Teretana (Joga Yogaja Studio)25 min
- Prodavnica (Mikromarket)20 min
- Restoran (Restoran Ljubičić)25 min