Garsonjera na prodaju, Vojvode Stepe, 35.000€, 16m²
Gradske lokacije, Kraljevo
Prikaži mapuOglas ažuriran: 21.05.2026.

35.000 €
2.188 € / m2
16 m²
Garsonjera
Prizemlje/2 sprata
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, kuhinjski elementi, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1812
Opis oglasa
Prodaje se prelepa garosnjera od 16m2(cista/uknjizena) + terasa 4m2(kija nije u kvadraturi)
Gardonjera je kompletno namestena i potpuno nova.
Nalazi se na prizemlju.
Cena stana iznosi 35.000e
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...