Dvoiposoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 96.000€, 55m²

96.000 €
1.745 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju odličan dvoiposoban stan u ulici Dušana Jerkovića.
Stan se nalazi na poslednjem spratu novoizgrađene zgrade.
Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika i kupatila
Grejanje je podno na gas.
Mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita, kao i kredita za mlade.
PDV je uračunat u navedenu cenu i može biti odbitna stavka za kupce prve nekretnine.
Za više informacija pozovite 066... (prikaži broj telefona) Luka Đurović, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Letnjikovac Pejačević14 min
- Dvorac Šlos16 min
- Ambar sa kotobanjom porodice Lepšanović19 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Jerković)manje od 1 min
- Srednja škola (Gimnazija Inđija)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Boško Buha)3 min
- Fakultet (Fakultet za menadžment FAM)31 min

- Bolnica (Specijalna bolnica Dr Borivoje Gnjatić Stari Slankamen)24 min
- Klinika (Poliklinika Holimed)28 min
- Teretana (Fitness centar Beogym)27 min
- Prodavnica (Gomex market)3 min
- Restoran (Restoran Perla)manje od 1 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)7 min
- Autobuska stanica6 min