Dvosoban stan na prodaju, Duvanište, 102.600€, 54m²

102.600 €
1.900 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1094
Opis oglasa
Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište (Duvanište) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketa... Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Svetog Save17 min
- Park složnih komšija25 min
- Park Čair35 min

Obeležja kulture u blizini
- Ćele kula8 min
- Zgrada Pasterovog zavoda11 min
- Ranohrišćanska grobnica12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Radović)2 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Meda)2 min
- Fakultet (Univerzitet u Nišu Medicinski fakultet)10 min

- Bolnica (Bolnica Đorić)7 min
- Klinika (Poliklinika Bocokić)6 min
- Teretana (Top Form Plus Aerobik Centar)2 min
- Prodavnica (Metla diskont)3 min
- Restoran (Kafana sa prenoćištem Veneda)4 min
- Kafana (Kafana Dva jarana)3 min
- Taksi stajalište (Duga taksi)23 min
- Autobuska stanica (OŠ Dušan Radović)2 min
- Banka (UniCredit Bank)2 min
- Pošta (Pošta Niš 3)6 min
Kontakt oglašivača