Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Četvorosoban stan na prodaju, Lazara Avramovića, 357.480€, 119m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Negotin
  4. Dušanovac
  5. Četvorosoban stan

Dušanovac, Okolne lokacije, Negotin
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-25658Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.449 €

357.480 €

3.004 € / m2

119 m²
4 sobe
4/5 spratova
O stanu
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 440
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu fasada. Grejanj i hlađenje omogućeni su pomoću toplotnih pumpi. Na predelima pod keramikom je podno grejanje. Zgrada je obezbeđenja video nadzorom i interfonom. Postoji mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta. U zgradi su stanovi različitih kvadratura i struktura. Podaci iz oglasa odnose se veoma komforan stan na 4. spratu, ukupne površine 119.16m2, od kojih je 102.92m2 grejna površina, dok terasa zauzima 16.21m2. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernicu i prostranu terasu na koju ima izlaz dnevni boravak, kao i dve spavaće sobe. Dvostrano je orijentisan. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene ID oglasa: 25658.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Manastir Koroglaš
    11 min
  • Hajduk Veljkova barutana
    14 min
  • Stara crkva Svete Bogorodice
    15 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Pavle Ilić Veljko)
    2 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Negotin)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pčelica)
    13 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Pedagoški fakultet u Negotinu)
    16 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Zdravstveni centar Kladovo)
    47 min
  • Klinika (Poliklinika Đoković)
    50 min
  • Teretana (Teretana Gym Xtreme)
    49 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    13 min
  • Pošta (Pošta Dušanovac)
    1 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.453,12 mesečno (ukupno 17.437,44)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Četvorosoban stan za prodaju, uknjižen, Dušanovac, 119 m2, na 4. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, ima terasu. Ima garažno mesto.

Oglasi ove agencije

Dušanovac, Okolne lokacije, Negotin | 4zida.rs
349.900 €
1.166 €/m²

Svete Simića

Dušanovac, Okolne lokacije, Negotin

1-etažna kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
360.000 €
1.200 €/m²

Sremčica

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

1-etažna kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
383.000 €
451 €/m²

Barajevo (mesto)

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

1-etažna kuća • 849 m² • uknjiženo

Agencija

Lion, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
326.946 €
2.893 €/m²

Milana Rakića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

lokal • 113 m² • uknjiženo

Agencija

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
378.000 €
3.938 €/m²

Jurija Gagarina

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 96 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
325.000 €
2.500 €/m²

Altina

Altina, Zemun opština, Beograd

lokal • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
370.000 €
4.933 €/m²

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Đeram, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
2.712 €/m²

Pećska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

petosoban stan • 118 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
335.000 €
2.500 €/m²

Banatska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 134 m² • uknjiženo

Agencija

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
1.016 €/m²

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

1-etažna kuća • 315 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
1.700 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

1-etažna kuća • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
399.500 €
2.038 €/m²

Supilova

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

petosoban stan • 196 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
358.000 €
4.475 €/m²

Jove Ilića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo | 4zida.rs
390.000 €

Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

građevinsko zemljište • 220 a • uknjiženo

Agencija

Ćukovac, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
368.880 €
3.180 €/m²

Novogradska

Ćukovac, Zemun opština, Beograd

četvoroiposoban stan • 116 m² • uknjiženo

Agencija

Sarajevska, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
349.500 €
3.329 €/m²

Durmitorska

Sarajevska, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 105 m² • uknjiženo

Agencija

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
371.850 €
5.025 €/m²

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
350.000 €
1.598 €/m²

Altina

Altina, Zemun opština, Beograd

1-etažna kuća • 219 m² • uknjiženo

Agencija

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
338.400 €
4.700 €/m²

Uroša Martinovića

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
355.000 €
4.931 €/m²

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda