Jednoiposoban stan na prodaju, Kraljevića Marka, 80.600€, 43m²

80.600 €
1.874 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, kanalizacija
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2007
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
Jednoiposoban stan u završnoj fazi izgradnje, smešten u mirnom delu Pančeva - Donjem gradu.
Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj izgrađenoj novogradnji sa liftom.
Izuzetna ponuda eko gradnje sa energetskim pasošem A+, vrhunskom izolacijom i visokom otpornošću na potrese, požar, vlagu, uz izuzetno niske troškove i hlađenja.
Cena navedena je bez PDV-a. Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-a.
Moguća kupovina garažnog mesta 6.000EUR+PDV.
PROSTORIJE: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa.
Agencijska provizija iznosi 2%.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Narodna bašta Pančevo6 min
- Park Barutana11 min
- Park na Trgu kralja Petra19 min

Obeležja kulture u blizini
- Zgrada Stare bolnice5 min
- Kompleks Svilara8 min
- Spomenik vojvodi Stevanu Šupljikcu11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Mara Mandić)8 min
- Srednja škola (Privatna ekonomsko menadžerska škola Pančevo)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Lane)4 min
- Fakultet (Stomatološki fakultet Pančevo)7 min

- Bolnica (Opšta bolnica Pančevo)11 min