Garsonjera na prodaju, Donja Vrežina, 47.000€, 26m²

47.000 €
1.808 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na klimu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
- Zgrada poseduje: podrum
- Autobuske linije: 1
Opis oglasa
Novo u ponudi ! Zgrada u Donjoj Vrežini, nedaleko od Knjaževačke ulice , a u ponudi je poslednja garsonejra 25,80 m2 na trećem speatu u zgradi sa liftom.
Planirani rok završetka zgrade je za godinu dana.
Demit fasada 12 cm izolacija, PVC Stolarija sa alu roletnama, inverter klima za grejanje i hlađenje stana.
Cena stana je 1818 eu po m2 plus PDV. Ukoliko Vam je prva nekretnina imate pravo na povraćaj PDV - u iznosu od 4.700 evra.
Ukoliko Vam je potrebno parking mesto možete da kupiti po ceni od 5.000 evra.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Svetog Save38 min
- Park složnih komšija43 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik borcima na Čegru9 min
- Ćele kula10 min
- Ranohrišćanska grobnica11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miroslav Antić)5 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mazza)6 min
- Fakultet (Univerzitet u Nišu Prirodno matematički fakultet)9 min

- Bolnica (Bolnica Đorić)4 min
- Klinika (Poliklinika Bocokić)5 min
- Teretana (Fitness centar TNT Gym)6 min
- Prodavnica (Metla diskont)9 min