Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Donja Vrežina, 92.520€, 54m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Donja Vrežina
  5. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Donja Vrežina, 92.520€, 54m²

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-641Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 375 €

92.520 €

1.713 € / m2

54 m²
2,5 sobe
2/3 sprata
MODERNA NOVOGRADNJA – DONJA VREŽINA
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • U procesu uknjižavanja
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: podrum

Opis oglasa

Predstavljamo vam novi stambeni objekat (P+3) u srcu Donje Vrežine, projektovan po najvišim standardima energetske efikasnosti.
Stan dvoiposobne strukture.
Prvoklasna domaća keramika, moderan tarket i sigurnosna medijapan vrata pružaju osećaj luksuza i sigurnosti.
Tokom izgradnje, pružamo vam mogućnost izbora elemenata u kupatilu – kreirajte prostor po svom ukusu!
Uz svaki kupljeni stan dobijate pripadajuću podrumsku prostoriju(gratis).
Rešite pitanje parkiranja na vreme – u ponudi su i parking i garažna mesta.
Zgrada poseduje energetski pasoš, što garantuje niske troškove grejanja i hlađenja.
Investitor budućim kupcima pruža mogućnost izbora sistema grejanja, kako bi svaki stan bio prilagođen individualnim potrebama i životnom stilu.

Uslovi kupovine:
Učešće: samo 30% (ostatak po dogovoru/fazi izgradnje).
Uz učešce 40=45 % cena m2 je 1600e.
Rok završetka: Kraj 2027. godine.
Obezbedite sebi dom na vreme u mirnom delu grada, a opet blizu svih bitnih sadržaja.

Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 061... (prikaži broj telefona) i 018... (prikaži broj telefona) .
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Svetog Save
    39 min
  • Park složnih komšija
    45 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ćele kula
    10 min
  • Ranohrišćanska grobnica
    11 min
  • Ranohrišćanska bazilika
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Miroslav Antić)
    6 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)
    8 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mazza)
    7 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Prirodno matematički fakultet)
    9 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica Đorić)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Bocokić)
    5 min
  • Teretana (Fitness centar TNT Gym)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Metla diskont)
    11 min
  • Restoran (Restoran Extra Lion MD)
    8 min
  • Kafana (Kafana Dva jarana)
    27 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Duga taksi)
    43 min
  • Autobuska stanica (Skopska)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    6 min
  • Pošta (Pošta Niš 3)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
659,40 mesečno (ukupno 7.912,79)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan u zgradi za prodaju, u procesu uknjižavanja, Donja Vrežina, 54 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Novo, ima terasu. Ima parking mesto. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Donja Vrežina

1.713 € / m2
Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.570 € / m2
1.673 € / m2
1.776 € / m2

Oglasi ove agencije

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.500 €
1.885 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 48 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.500 €
1.888 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.500 €
1.862 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m²

Agencija

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
95.020 €
2.022 €/m²

Brzeće

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 47 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
96.410 €
2.009 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 48 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.458 €
2.499 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
89.393 €
2.554 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.080 €
2.631 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
91.302 €
2.609 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.170 €
2.576 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.550 €
2.571 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
91.195 €
1.788 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 51 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
91.195 €
1.788 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 51 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.704 €
1.907 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 46 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
96.534 €
1.893 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 51 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.628 €
1.890 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 49 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.628 €
1.890 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 49 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
89.000 €
899 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

kuća • 99 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.640 €
2.158 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 42 m²

Agencija

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
92.520 €
1.713 €/m²

Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 54 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Kompletna ponuda