Dvoiposoban stan na prodaju, Dom Zdravlja, 177.500€, 66m²

177.500 €
2.689 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 940
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji su korišćeni najkvalitetniji materijali, podovi su urađeni od troslojnog lameliranog parketa prve klase i italijanske granitne keramike velikog formata, što obezbeđuje eleganciju i dugotrajnost, stolarija je od aluminijuma, dok su unutrašnja vrata izrađena od MDF-a, što doprinosi savremenom i funkcionalnom izgledu prostorija, kupatilo je opremljeno prvoklasnom sanitarijom i ugradnim vodokotlićem za praktičnost i estetiku. U cenu stana uključeni su i kuhinja, ugradni plakari i bračni krevet, pa se možete odmah useliti bez dodatnih ulaganja. Stan je orijentisan ka jugu i lepo je osvetljen. U blizini je vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi, centar grada, Delta planet, pijaca, pa je ova nekretnina idealna prilika za Vaš kvalitetan i komforan porodičan život. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.