Trosoban stan na prodaju, Branka Krsmanovića 5, 160.000€, 86m²

160.000 €
1.860 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2015
- Parking u dvorištu zgrade
- 2 lifta
- Zgrada poseduje: alarm, podrum, video nadzor
Opis oglasa
Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta, smeštene u mirnom okruženju sa puno zelenila, na svega dvadesetak metara od reke Nišave.
Zgrada raspolaže parking mestom u okviru objekta, dok sama lokacija predstavlja jednu od najtraženijih u gradu – Delta Planet, Lidl (50 m), Bulevarska pijaca, vrtići, škole i sav neophodan sadržaj nalaze se na samo nekoliko minuta hoda.
Ova nekretnina je idealna za one koji žele mir i tišinu u prirodnom okruženju, a istovremeno blizinu svih gradskih dešavanja, što je čini odličnim izborom kako za porodični život, tako i za izdavanje i dugoročnu investiciju.
Površina stana: 86 m²
✔ Kompletan nameštaj uključen u cenu
******✔ Privatna svojina ******1/1
******✔ Uknjižen – ******mogućnost kupovine putem stambenog kredita
Cena: 160.000 €
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja možete kontaktirati:
Agenciju za posredovanje i promet nekretnina TOP DOM D.O.O.