Četvorosoban stan na prodaju, Žitomislička, 529.000€, 170m²

529.000 €
3.112 € / m2
- Salonac
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 260
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Kablovska
Opis oglasa
Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina retko dostupna na tržištu.
Stan povrsine 170m2 odlikuju vrhunski materijali, odličan raspored i osećaj topline i elegancije koji se retko sreće. Centralni deo stana je open space dnevni boravak sa kaminom i bibliotekom, povezan sa salonskim delom koji prostoru daje posebnu toplinu i karakter. Poseban kvalitet stana čini kuhinja i trpezarija sa izlazom na prostranu natkrivenu terasu idealnu za porodična okupljanja..
Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i gostinskog toaleta.
U stanu su ugradjeni pažljivo birani materijali uključujući Damis Alu drvo stolariju i granitni detalji koji dodatno doprinose vrednosti prostora. Nekretnina poseduje dva brojila, 3 protočna bojlera, centralno grejanje i garažu sa dva parking mesta. Nameštaj ostaje po dogovoru. Retko u prodaji, sve preporuke!
Posrednička naknada u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd
Više informacija
062... (prikaži broj telefona)