Trosoban stan na prodaju, Braće Jovanovića, 125.000€, 40m²

125.000 €
3.125 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Dupleks
- Grejanje na gas
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1984
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2010.
Opis oglasa
Na prodaju je stan u širem centru Pančeva, na 2. spratu stambene zgrade iz 2010. (bez lifta). Idealno za mirno stanovanje: dvorišni ulaz, slobodan parking i tišina, a samo par minuta od centra, pijace, autobuskih stanica, škola i vrtića.
Površina i raspored:
- 40,13 m² (36,13 m² stambenog + 4 m² terasa)
- Dodatnih 26 m² tavanskog prostora u procesu uknjiženja (8 m² ugradni plakar)
- Kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom + terasa, spavaća soba, hodnik sa stepenicama na tavanski deo
- Tavanski prostor svetao i funkcionalan: max visina 2,37 m, min 1,23 m – pogodan za dodatnu sobu, radni kutak ili dečiju sobu
Opremljenost i pogodnosti: - Zapadna orijentacija
- Renoviran 2021.
- Gasno grejanje i topla voda
- Prodaje se potpuno namešten i odmah useljiv
Idealan i za stanovanje i kao investicija zbog atraktivne lokacije i dodatnog tavanskog prostora.
Agencijska provizija 3%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park na Trgu kralja Petra4 min
- Narodna bašta Pančevo22 min
- Park Barutana26 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik vojvodi Stevanu Šupljikcu6 min
- Zgrada Stare bolnice7 min
- Kompleks Svilara9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini