Dvosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 144.290€, 43m²
Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-548589Oglas ažuriran: 11.05.2026.

144.290 €
3.356 € / m2
43 m²
2 sobe
Visoko prizemlje/4 sprata
Odlican stan.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Kompletno renoviran dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Uknjižen 1/1 na vlasnika. U dvoristu zgrade nalazi se pripadajuće parking mesto. Za više informacija ili gledanje ove odlične nekretnine pozovite naše agente prodaje!
**
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park10 min
- Limanski park21 min
- Železnički park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja4 min
- Dvorac Eđšeg5 min
- Galerija Matice srpske6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vasa Stajić)4 min
- Srednja škola (Medicinska škola 7. april)3 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Malo stopalo)1 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)4 min

Zdravlje
- Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)9 min
- Klinika (Poliklinika Sons)4 min
- Teretana (Health & Strength Factory Gym)2 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Mikromarket)1 min
- Restoran (Restoran Dvor)3 min
- Kafana (Bratis Pub)8 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Gradski Taxi)9 min
- Autobuska stanica (Cara Dušana - Medicinska škola)manje od 1 min
Ostale ustanove
- Banka (AIK Banka)6 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21136)5 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita