Dvoiposoban stan na prodaju, Bulevar Zona 2, 143.000€, 63m²

143.000 €
2.270 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - interfon, klima, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1809
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i lođe. Grejanje je centralno, a ugrađen je i klima uređaj. Sad je renoviran, zamenjene su vodovodne i elektro instalacije. Na podovima parket, stolarija je PVC, ulazna vrata su sigurnosna. Lepo osvetljen, jugozapadne orjentacije. Prodaje se polunamešten sa ugrađenom kuhinjom, ugradnim ormarima i klima uređajem. Nalazi se na veoma i traženoj lokaciji, idealnoj za porodičan život. U neposrednoj blizini su Lidl, TC Delta Planet, ugostiteljski objekti, pijaca osnovna škola, vrtić i sve što je potrebno za svakodnevni život. Stan je u uknjžen u privatnoj svojini 1/1, u zgradi sa upotrebnom dozvolom tako da postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 066... (prikaži broj telefona)
Kompletnu ponudu naše agencije možete pogledati na sajtu www. royalestate. rs
Agencija ROYAL ESTATE NEKRETNINE DOO NIŠ je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 1809.