Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 122.000€, 46m²

122.000 €
2.652 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1157
- 1 lift
Opis oglasa
🏡✨ Na prodaju dvosoban stan od 46m² – Bulevar Oslobođenja🏡
U ponudi je svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini autobuske i železničke stanice. 📍
Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 5 spratova u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Zahvaljujući odličnoj strukturi i puno prirodne svetlosti, stan pruža prijatan ambijent za svakodnevni život. ☀️🏠
📦 Dodatna pogodnost ovog stana je što poseduje i ostavu, idealnu za odlaganje stvari i dodatni prostor za organizaciju.
🍽️ Od opreme u stanu ostaju kuhinjski elementi, što budućem vlasniku omogućava lakši početak uređenja prostora po sopstvenim željama.
📈 Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju, kako za porodični život, tako i za izdavanje zbog izuzetne lokacije i velike potražnje za stanovima u ovom delu grada.
💰 Cena stana sa uračunatom agencijskom provizijom iznosi 122.000 €
📞 Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite: 065... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park14 min
- Železnički park18 min
- Dunavski park18 min

Obeležja kulture u blizini
- Matičarsko zdanje4 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću11 min
- Katolička plebanija13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini