Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Branka Miljkovića, 130.000€, 75m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Bulevar Nemanjića
  5. Dvoiposoban stan

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016436Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 527 €

130.000 €

1.733 € / m2

75 m²
2,5 sobe
Prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto

Opis oglasa

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli se nalazi prostor za parking jednog vozila, Uknjiženje i etažno izdvojen, uredno vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Svetog Save
    12 min
  • Park složnih komšija
    19 min
  • Park Čair
    30 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ćele kula
    5 min
  • Zgrada Pasterovog zavoda
    7 min
  • Ranohrišćanska grobnica
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Radović)
    5 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pahuljica)
    7 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Prirodno matematički fakultet)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Sava Surgery)
    6 min
  • Klinika (Poliklinika za laboratorijsku dijagnostiku Neolab)
    4 min
  • Teretana (Top Form Plus Aerobik Centar)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Rič market)
    4 min
  • Restoran (Kafana sa prenoćištem Veneda)
    4 min
  • Kafana (Kafana Dva jarana)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Duga taksi)
    17 min
  • Autobuska stanica (Branka Miljkovića)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (UniCredit Bank)
    8 min
  • Pošta (Pošta Niš 13)
    12 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
915,83 mesečno (ukupno 10.989,98)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Bulevar Nemanjića, 75 m2, na prizemlju. Stanje - Renovirano, Etažno, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Bulevar Nemanjića

1.733 € / m2
Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.559 € / m2
2.122 € / m2
2.685 € / m2

Oglasi ove agencije

Gradske lokacije, Batočina | 4zida.rs
130.000 €
558 €/m²

Batočina

Gradske lokacije, Batočina

lokal • 233 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.750 €
1.651 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Bulevar 12.februar

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Kopaonička

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.000 €
1.500 €/m²

Vojvode Tankosića

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.900 €
1.719 €/m²

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 75 m²

Agencija

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
128.500 €

Poskurički put

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 156.12 a

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
1.625 €/m²

Božidarčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
528 €/m²

Đure Strugara

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

2-etažna kuća • 246 m² • uknjiženo

Agencija

Ilićevo, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
516 €/m²

19. oktobra

Ilićevo, Gradske lokacije, Kragujevac

2-etažna kuća • 252 m²

Agencija

Šumarice, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
813 €/m²

Gornjomilanovačka

Šumarice, Gradske lokacije, Kragujevac

1-etažna kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.340 €
1.887 €/m²

Zetska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 68 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.000 €
1.057 €/m²

Zdravke Vučković

Palilula, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
2.826 €/m²

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

jednosoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.611 €
2.144 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.127 €
2.417 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.913 €
2.380 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.966 €
2.363 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
2.031 €/m²

Majakovskog

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
128.900 €

Vojvode Mišića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 43.55 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda