Garsonjera na prodaju, Bele Bartoka, 36.000€, 17m²

36.000 €
2.118 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Livnica Pantelić30 min
- Kuća porodice Karamata30 min
- Kula Sibinjanin Janka Gardoš30 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Stevan Sremac)10 min
- Srednja škola (Poljoprivredna škola PK Beograd)19 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Ježurko)1 min
- Fakultet (Kriminalističko policijski univerzitet)21 min

- Bolnica (Bolnica Sirius Medical)19 min
- Klinika (Poliklinika O2)27 min
- Teretana (Fit step studio Dreamfit)9 min
- Prodavnica (Market Steva)2 min
- Restoran (Restoran BSK)8 min
- Kafana (Pab Beernica)6 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)3 min
- Autobuska stanica (Bele Bartoka)2 min
- Banka (NLB Komercijalna banka)7 min
- Pošta (Pošta Borča)11 min