Dvosoban stan na prodaju, Viktora Kina, 94.000€, 39m²
OBIĐI 3D TURU

94.000 €
2.410 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2023.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada.
Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Takođe na spratu postoji i zajednička ostava.
Zgrada je odlično izolovana, pvc stolarija, postoje izvedene instalacije za gas a grejanje je trenutno na klima uređaj.
Prodaje se potuno namešten.
Zgrada poseduje svoj privatni parking koji je uključen u cenu.
Postoje svi uslovi za udoban i miran život.
Agencijska provizija 2%
Agent: Lazar Vlahović br. licence 2772
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd.Reg. br. 339.
011... (prikaži broj telefona)
LV
.
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Fontana Mike Alasa24 min
- Vidin kapija24 min
- Spomenik Menora u plamenu26 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Rade Drainac)8 min
- Srednja škola (Poljoprivredna škola PK Beograd)15 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Klincograd)7 min
- Fakultet (Fakultet savremenih umetnosti FSU)21 min

- Bolnica (Bolnica Sirius Medical)15 min