Četvorosoban stan na prodaju, Partizanske avijacije, 382.173€, 103m²

382.173 €
3.710 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
Opis oglasa
LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA
Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoban stan u moderno projektovanoj novogradnji, idealan za porodičan život i sve koji žele komfor, svetlost i mir bez kompromisa.
Stan se nalazi u završnoj fazi radova (siva faza završena), a useljenje je moguće za svega mesec dana.
103m² perfektno organizovanog prostora
Izuzetno svetao stan, orijentisan ka istoku
Otvoren pogled sa terase – bez zaklanjanja i buduće gradnje ispred
Etažno grejanje
Moderan luksuzan objekat visokog kvaliteta gradnje
Funkcionalan 4.0 raspored idealan za porodicu
Velike staklene površine i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana
Stan odiše luksuzom, komforom i privatnošću, a sama pozicija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, uz mirno okruženje i kompletnu infrastrukturu u neposrednoj blizini.
Uz stan su dostupna i 2 parking mesta po ceni od 25.000 EUR po mestu.
Posebna pogodnost:
Stan je već prometovan, što znači da kupac NE PLAĆA PDV, već samo prenos apsolutnih prava — značajna ušteda prilikom kupovine.
Nekretnina koja pruža osećaj modernog porodičnog doma, premium kvaliteta i dugoročne vrednosti na tržištu.
Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.
Kontaktirajte nas za više informacija.