Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

337 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Put Za Ovču | 4zida.rs
1
Logo agencije

Put Za Ovču

Borča, Palilula opština, Beograd

85.300 €

1.896 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petra Kočića

Leštane, Grocka opština, Beograd

104.500 €

2.322 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
17

Vojvode Stepe

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

2.636 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Đorđević

Jakovo, Surčin opština, Beograd

124.470 €

2.223 €/m²

56m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

108.837 €

2.864 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

142.100 €

2.900 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
6

Batajnica

Zemun opština, Beograd

97.500 €

1.625 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
KOTEŽ-OKRETNICA  43 | 4zida.rs
KOTEŽ-OKRETNICA  43 | 4zida.rs
KOTEŽ-OKRETNICA  43 | 4zida.rs
KOTEŽ-OKRETNICA  43 | 4zida.rs
KOTEŽ-OKRETNICA  43 | 4zida.rs
15

KOTEŽ-OKRETNICA 43

Kotež, Palilula opština, Beograd

141.900 €

1.510 €/m²

94m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

125.000 €

2.016 €/m²

62m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
Bukovačka | 4zida.rs
13

Bukovačka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.841 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
dobra lokacija
19

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

79.200 €

1.650 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

70.427 €

1.375 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

69.339 €

1.320 €/m²

52m² | 2 sobe | potkrovlje/3 sprata
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

120.000 €

1.967 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
12

Dr Ivana Ribara

Dr Ivan Ribar, Novi Beograd, Beograd

95.000 €

1.979 €/m²

48m² | 2.5 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

97.000 €

1.540 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Ugrinovački put 18 deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 18 deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 18 deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 18 deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 18 deo | 4zida.rs
17
Logo agencije

Ugrinovački put 18 deo

Altina, Zemun opština, Beograd

98.500 €

1.970 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Ruže Jovanović | 4zida.rs
Ruže Jovanović | 4zida.rs
2

Ruže Jovanović

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

116.254 €

2.527 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

146.592 €

2.400 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
8

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
11
Logo agencije

Šavnička

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

114.000 €

1.900 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Edvarda Munka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

127.000 €

2.268 €/m²

56m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Padejska | 4zida.rs
Padejska | 4zida.rs
Padejska | 4zida.rs
Padejska | 4zida.rs
Padejska | 4zida.rs
5

Padejska

Krnjača, Palilula opština, Beograd

118.000 €

1.815 €/m²

65m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

111.000 €

1.850 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Dvoiposoban stan
1
...
4
5
6
7

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba