Trosoban stan na prodaju, Bulevar despota Stefana, 280.000€, 79m²
OBIĐI 3D TURU

280.000 €
3.544 € / m2
- Salonac
- Grejanje na TA peć
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana
3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum
Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije
U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona, nalazi se ovaj salonski stan sa karakterom, kakav se danas veoma retko pojavljuje na tržištu.
Smešten na drugom spratu uredne i izuzetno održavane zgrade, stan površine 79 m² predstavlja idealnu priliku za one koji traže prostor sa potencijalom da ga oblikuju po sopstvenoj meri. Visina plafona od 3.1 m, trostrana orijentacija i veliki broj prozora daju prostoru izuzetnu svetlost i osećaj prostranosti, dok dva odvojena ulaza otvaraju različite mogućnosti organizacije prostora, od luksuznog porodičnog stana do reprezentativnog poslovnog prostora ili investicije za rentiranje.
Stan je u izvornom stanju i zahteva kompletno renoviranje, što budućem vlasniku daje potpunu slobodu da sačuva salonski duh starog Beograda i spoji ga sa savremenim stilom života.
Dodatne prednosti:
- pokrenut postupak za ugradnju lifta
- pripadajuća podrumska prostorija
- izuzetno održavan ulaz i zgrada
- odlična mikrolokacija u neposrednoj blizini Skadarlije, centra grada, restorana, kulturnih sadržaja i svih važnih gradskih tačaka
Nekretnina sa retko dobrom energijom, arhitekturom i lokacijom — idealna za ljubitelje salonskih stanova i starog Beograda.