Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Banovo Brdo, 199.000€, 65m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Banovo Brdo
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Banovo Brdo, 199.000€, 65m²

Beograd, Čukarica opština, Banovo Brdo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9265Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 807 €

199.000 €

3.062 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.247 €
65 m²
2 sobe
1/4 sprata
O stanu
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM!

Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći.

Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m²

Struktura stana:

prostrana i komforna dnevna soba

velika spavaća soba

odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom

ostava (idealna za dodatni prostor za skladištenje)

toalet

terasa za uživanje i odmor

Ono što ovaj stan izdvaja:

izuzetno funkcionalan raspored

mogućnost lake adaptacije u 2.5 soban stan (dodatna soba bez velikih ulaganja)

prirodna ventilacija u kuhinji – retkost na tržištu

centralno grejanje

mirna lokacija, a na korak od svih sadržaja

Stan se nalazi u uvučenom delu ulice, zaštićen od buke i gradske gužve, što ga čini savršenim kako za porodičan život, tako i za investiciju.

Zašto je ovo prava prilika?

Stanovi sa ovakvim potencijalom, kvadraturom i lokacijom se retko pojavljuju na tržištu. Uz minimalna ulaganja dobijate moderan, funkcionalan prostor prilagođen savremenom načinu života.

Ne propustite priliku – ovakav stan se ne zadržava dugo!

Ahencijska nadoknada iznosi 2%

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Banovo Brdo
    5 min
  • Dečje igralište
    13 min
  • Dečje igralište
    25 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    5 min
  • Skulptura Žetelica
    6 min
  • Spomenik srpskim ratnicima
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Miloje Pavlović)
    2 min
  • Srednja škola (Trinaesta beogradska gimnazija)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Neven)
    10 min
  • Fakultet (Fakultet za primenjenu ekologiju Futura)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju Mens Sana)
    11 min
  • Klinika (Specijalistička hirurška ordinacija Colo Intermedicus)
    6 min
  • Teretana (Fit step Nensi fit)
    manje od 1 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    2 min
  • Restoran (Restoran Vuk 2)
    2 min
  • Kafana (Rea's Pub)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    4 min
  • Autobuska stanica (Obalskih Radnika)
    9 min
  • Tramvajska stanica (Dom Zdravlja)
    1 min
  • Trolejbuska stanica (Ortopedski Zavod)
    48 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    1 min
  • Pošta (Pošta Beograd 40)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
793,72 mesečno (ukupno 9.524,65)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, uknjižen, Banovo Brdo, 65 m2, na 1. spratu. Ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Banovo Brdo

3.062 € / m2
Beograd, Čukarica opština, Banovo Brdo | 4zida.rs | 4zida.rs
2.812 € / m2
3.247 € / m2
3.682 € / m2

Oglasi ove agencije

Mladenovac selo, Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
198.000 €
1.200 €/m²

Velimira Vasilića

Mladenovac selo, Mladenovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 165 m² • uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
195.000 €
672 €/m²

Batajnica

Batajnica, Zemun opština, Beograd

2-etažna kuća • 290 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
196.418 €
2.932 €/m²

Crveni Krst Vračar

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

lokal • 67 m²

Agencija

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
2.381 €/m²

Ante Bogićevića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 84 m²

Agencija

Blok 21, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
195.000 €
4.535 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

jednoiposoban stan • 43 m²

Agencija

Progar, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €

Žrtava fašizma

Progar, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 60 a • uknjiženo

Agencija

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
5.263 €/m²

Cara Uroša

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

lokal • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
1.887 €/m²

Vrčin

Vrčin, Grocka opština, Beograd

kuća • 106 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
200.690 €
3.521 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
200.690 €
3.521 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
200.690 €
3.521 €/m²

Banovo Brdo

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 57 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
195.000 €
1.500 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

četvorosoban stan • 130 m²

Agencija

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
199.900 €
3.772 €/m²

Bulevar Kralja Aleksandra

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
3.077 €/m²

Žarkovo

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
199.727 €
3.385 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
2.843 €/m²

Bulevar despota Stefana

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
198.000 €
3.194 €/m²

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
1.701 €/m²

Dimitrija Koturovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Kalvarija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
3.618 €/m²

Kalvarija

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
5.128 €/m²

27. marta

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda