Jednoiposoban stan na prodaju, Banja Koviljača, 72.000€, 48m²

72.000 €
1.500 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1701
- 1 lift
Opis oglasa
PRODAJE SE STAN U CENTRU BANJE KOVILJAČE – 48m², NOVOGRADNJA
Na prodaju moderan, potpuno nov stan od 48m² u samom srcu Banje Koviljače, idealan za miran život, odmor ili kao odlična investicija.
Stan se sastoji od:
- Jedne spavaće sobe
- Velikog dnevnog boravka sa predviđenim mestom za kuhinju
- Kupatila
- Hodnika
- Prelepe terase sa lepim pogledom
Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji, nikada korišćen — odmah useljiv!
Cena: €1.500/m² sa PDV
Ukupna cena stana: €72.000
Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana.
Agencijska provizija: 2%
Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite:
061... (prikaži broj telefona)
http://www.podrinjenekretnine.rs
Broj u registru posrednika: 1701
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Banjska dvorana Kur Salon5 min
- Spomenik Anti Bogićeviću10 min
- Spomenik Vuku Karadžiću11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vera Blagojević)6 min
- Srednja škola (Gimnazija Vuk Karadžić)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pinokio)6 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za rehabilitaciju Banja Koviljača)7 min
- Klinika (Specijalistička lekarska ordinacija iz oblasti opšte hirurgije S-MEDIC)14 min
- Teretana (Fitness centar Sparta Pilates)13 min
- Prodavnica (TSV Diskont)10 min
- Restoran (Restoran Pod kulom)15 min
- Autobuska stanica50 min
- Banka (OTP banka)9 min
- Pošta (Pošta Banja Koviljača)11 min