Dvosoban stan na prodaju, Bagremar, 78.000€, 48m²

78.000 €
1.625 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na TA peć
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Funkcionalan dvosoban stan od 48 m², smešten na prvom spratu u naselju Bagremar, predstavlja odličnu priliku za porodičan život ili izdavanje.
Stan se nalazi na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini vrtića, škole i tržnog centra, što ga čini praktičnim za svakodnevni život. Raspored prostorija je funkcionalan i pruža prijatan boravak.
Zgrada je dodatno unapređena, jer su urađeni novi krov, fasada i glavne cevi za vodu, što doprinosi većoj vrednosti i sigurnosti investicije.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Kompas Nekretnine - vaš pouzdan partner u iznajmljivanju i rentiranju nekretnina.