Jednoiposoban stan na prodaju, Adice, 72.900€, 36m²

72.900 €
2.025 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 963
- 1 parking mesto, javni parking van zone
- Godina izgradnje: 2020.
Opis oglasa
Prodaje se odličan funskcionalan stan na Adicama (granica Veternika i Adica) od 36m2. Stan je prostran i svetao, ima dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, veiki hodnik i lepu veliku terasu.
Uz stan ide i jedno parking mesto ispred zgrade. Mesto je veoma mirno, ima igrališta za decu i dosta zelenila. Uz stan može da se koristi i zajedničko dvorište koje pripada svim stanarima.
Izuzetno mali troškovi, grejanje preko toplotnih pumpi - podno grejanje.
Može i kupovina preko kredita!
EVROPA NS NEKRETNINE
Upisano u registar posrednika 963, broj licence: 1936
AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU
KONTAKT OSOBE
SANJA 062... (prikaži broj telefona)
NIKOLA 060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg16 min
- Jodna Banja17 min
- Kuća Jovana Jovanovića Zmaja20 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Privatna osnovna škola Sveti Kirilo i Metodije)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Anđeo čuvar)5 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)10 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)9 min