Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 116.000€, 54m²

116.000 €
2.148 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Stan u izgradnji na Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu, posebno s obzirom na povrat PDV-a. Ovaj projekat je realizovan od strane pouzdane investitorske kompanije koja je poznata po svom kvalitetu gradnje i poštovanju rokova. Stan se nalazi u mirnom području, ali u blizini svih bitnih sadržaja koji su potrebni za normalan život. U okolini se nalaze prodavnice, restorani, obrazovne ustanove i javni prevoz, što dodatno olakšava svakodnevicu. Prostorije stana su funkcionalno raspoređene, sa modernim konceptom dizajna. Veliki prozori obezbeđuju prirodnu svetlost, a planirani su i kvalitetni materijali koji će dodatno doprineti udobnosti i estetici prostora. Ova lokacija na Adicama je takođe pogodna za porodice, a blizina zelenih površina i parkova čini je idealnom za opuštanje i aktivnosti na otvorenom. Kupovina stana u ovom projektu može se smatrati sigurnom investicijom zbog rastuće potražnje za nekretninama u ovom delu grada.
549953
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica40 min
- Futoški park48 min
- Limanski park50 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske11 min
- Dvorac Eđšeg11 min
- Jodna Banja12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Dunavski cvet)19 min