Dvosoban stan na prodaju, Adamovićevo Naselje, 125.700€, 36m²

125.700 €
3.492 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2115
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Na prodaju odličan dvosoban stan površine 36m² na atraktivnoj lokaciji- Adamovićevo Naselje. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora Omega Iniciative.
Strukturu stana čine:
dnevni boravak sa kuhinjom,
manja spavaća soba,
hodnik,
kupatilo,
terasa.
Stan je uknjižen 1/1, bez ikakvih opterećenja i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Posebna prednost stana je dvorišna, južno-zapadna orijentacija koja obezbeđuje mnogo prirodnog svetla, mir i tišinu bez gradske buke. Stan ima otvoren i trajan pogled, bez mogućnosti buduće gradnje koja bi zaklonila pogled.
video nadzor,
mogućnost iznajmljivanja parking mesta u okviru zgrade.
U neposrednoj blizini nalaze se teretana, kafići, restorani, prodavnice i autobusko stajalište, što ovu lokaciju čini idealnom kako za život, tako i za izdavanje.
Cena 125.700e + 3% agencijska provizija.
Kontakt telefoni:
+38... (prikaži broj telefona)
(русскоговорящий агент) i
+38... (prikaži broj telefona)
.
ATTICO GROUP DOO je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina, upisana u Registar posrednika pod brojem 2115. Agencijska provizija za kupca iznosi 3% od ugovorene kupoprodajne cene.