Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Poljoprivredno dobro 13. maj, 138.000€, 77m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. 13. Maj
  6. Trosoban stan

Beograd, Zemun opština, 13. Maj
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1603Oglas ažuriran: 17.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 559 €

138.000 €

1.792 € / m2

77 m²
3 sobe
Visoko prizemlje/1 sprat
O stanu
  • Grejanje na TA peć
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 663
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Dobra ponuda !

U mirnom naselju sa dosta zelenila na obodu Dunava, prodaje se ovaj komforan, uredno održavan stan sa tri sobe, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, velikom natkrivenom terasom i pripadajućim prostranim podrumom (25m2) koji se može adaptirati i pripojiti stanu. U podrumu ima priključak za struju, vodu i odvod a kako ima i poseban ulaz može se adaptirati u posebnu stambenu jedinicu ili poslovni prostor. Stan ima i svoje parking mesto ispred zgrade kao i deo dvorišta na korišćenje.

Nalazi se u stambenom objektu sa malo stanova u mirnom izdvojenom naselju udaljenom par stotina metara od Batajničkog druma. Naselje je povezano gradskim prevozom sa centrom Zemuna. U stanu su niski režijski troškovi obzirom da je grejanje sa ta pećima i norveškim radijatorima a postoji i peć na čvrsto gorivo. Zgrada je kvalitetne stare gradnje sa spoljnim zidovima debljine 35cm.

Stan je uknjižen na sadašnjeg vlasnika na 66m2 grejne površine a za terasu površine 11m2 podnet je zahtev za upis vlasništva po posebnom zakonu. Za podrumsku prostoriju površine 25m2 postoji saglasnost stambene zajednice za korišćenje i pripajanje stanu.