Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Građevinsko zemljište na prodaju, Donji Matejevac, 115.350€, 23.1a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Niš
  4. Donji Matejevac
  5. Građevinsko zemljište

Donji Matejevac, Okolne lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-09059Oglas ažuriran: 27.04.2026.
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida

115.350 €

5.000 €/a

Građevinsko zemljište
23.07 a
Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Na prodaju odličan plac za gradnju, na nekoliko km od Niša, u izuzetnom prirodnom okruženju, blizu vikend naselja Donji Matejevac, na putu za Kamenicu. Uknjižene površine 2307m2. Urađen je DUP za ovaj deo periferije grada Niša, te ima sve preduslove za izgradnju jednog ili više objekata. Nalazi se u neposrednoj blizini asvaltnog lokalnog puta, a prilaz do placa je nasipan tucanikom (oko 50m od asvalta). Ispred su voda i struja, priključak za telefon. Ima lep pogled na crkvu Sv. Petka. Trenutno je poljoprivredno zemljište, ali je u procesu prenamene u gradsko građevinsko zemljište . Na odličnom je mestu za za porodičnu kuću ili vikendicu. Uknjižen kao privatna svojina. Postoji mogućnost parcelacije zemljišta u više manjih parcela, kao i njihova zasebna kupovina u dogovoru sa vlasnikom. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite nas sajt.

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik borcima na Čegru
    6 min
  • Latinska crkva
    7 min
  • Ranohrišćanska grobnica
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Karađorđe)
    5 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mazza)
    8 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    16 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica Đorić)
    8 min
  • Klinika (Family Medica poliklinika)
    8 min
  • Teretana (Fitness centar TNT Gym)
    9 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Dragstor Mala oaza)
    46 min
  • Restoran (Restoran Romansa)
    43 min
Prevoz
  • Autobuska stanica
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    10 min
  • Pošta (Pošta Gornji Matejevac)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Građevinsko zemljište za prodaju, Donji Matejevac, 23.07 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Petrovac, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
114.000 €

Aleksinačka

Petrovac, Gradske lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 57.69 a

Agencija

Žunje , Okolne lokacije, Knić | 4zida.rs
115.000 €

Žunje

Žunje , Okolne lokacije, Knić

građevinsko zemljište • 101.96 a

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
117.000 €
2.721 €/m²

Bulevar Medijana

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Trupale, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
117.000 €

Trupale

Trupale, Okolne lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 26.66 a • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
115.000 €
1.237 €/m²

Aleksandra Petrovića

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 93 m² • uknjiženo

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
115.500 €
722 €/m²

Vukadina Stevanovića

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

3-etažna kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
116.890 €
1.855 €/m²

Ilindenska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
116.890 €
1.855 €/m²

Ilindenska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
113.400 €
1.319 €/m²

Ozrenska

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
115.680 €
2.268 €/m²

Vojvode Vuka

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

lokal • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Čamurlija, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
115.000 €
1.797 €/m²

Ratka Jovića

Čamurlija, Okolne lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
114.500 €
1.789 €/m²

Kozaračka

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
115.696 €
2.361 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 49 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
116.510 €
2.378 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 49 m²

Agencija

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
114.980 €
1.474 €/m²

Marina Držića

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 78 m²

Agencija

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
113.070 €
1.767 €/m²

Nikole Rašića Koleta

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
113.400 €
2.181 €/m²

2. proleterske brigade

Jagodin Mala, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
116.390 €
2.078 €/m²

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 56 m²

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
113.500 €
2.270 €/m²

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
115.000 €
2.212 €/m²

Somborski bulevar

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda