Kuća na prodaju, Sremska Kamenica, 293.550€, 165m²

293.550 €
1.779 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Površina: 165 m²
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
Opis oglasa
Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice.
Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilukom, podseća na predgrađa zapada.
Sama kuća poseduje odvojene tri spavaće sobe sa velikim dnevnim boravkom u kom je funkcionalan kamin, kao i potpuno odvojena kuhinja.
U dvorištu od 462m2 imate prostran travnjak sa bazenom i dodatnom letnjom terasom opremljenom za potpuni užitak sa porodicom i prijateljima.
Ovo je potpuno opremljen dom spreman za vaš neometan boravak.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas:
063... (prikaži broj telefona)
Šifra: 3004074
(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)
Moj Dom Real Estate offers you a beautiful 165m² family home in the most peaceful part of Sremska Kamenica. Located in a cul-de-sac with a quiet and friendly neighborhood, it resembles the suburbs of the West.
The house features three separate bedrooms, a large living room with a functional fireplace, and a fully separated kitchen. The 462m² yard includes a spacious lawn, a swimming pool, and a summer terrace designed for complete enjoyment with family and friends.
This fully equipped home is ready for your immediate move-in.
For more information, contact us:
+38... (prikaži broj telefona)
Code: 3004074