Kuća na prodaju, Prnjavor, 69.000€, 79m²

69.000 €
873 € / m2
- Površina: 79 m²
- Površina placa: 3a
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1963
Opis oglasa
Na prodaju kuća čvrste gradnje u Somboru, u naselju Prnjavor. Nekretnina je površine 79 m², nalazi se na placu od 3 ara i izlazi na dve ulice.
Raspored prostorija čine predsoblje, dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, trpezarij i ostava. Kupatilo je renovirano, sa novom elektro i vodovodnom instalacijom. Kuća ima nadkrivenu terasu. Urađena je kompletna termo i hidro izolacija.
U odvojenom objektu nalazi se letnja kuhinja sa vodom i trofaznom strujom. Garaža.
Grejanje je centralno na gas.
Nekretnina je pogodna za porodično stanovanje.
CENA JE 69.000€ ZA DOGOVOR
Prikaz kuće na mapi