Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

219 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
17

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

144.200 €

1.551 €/m²

93m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 26 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
21

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

200.850 €

1.330 €/m²

151m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

118.450 €

586 €/m²

202m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

113.300 €

1.619 €/m²

70m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

56.650 €

1.888 €/m²

30m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 19 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

824 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
8

Beška

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

465 €/m²

144m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

1.030 €/m²

65m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

247.200 €

916 €/m²

270m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

61.800 €

572 €/m²

108m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
11

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

130.000 €

813 €/m²

160m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
17

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

450.000 €

900 €/m²

500m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Banjska 36 | 4zida.rs
Banjska 36 | 4zida.rs
Banjska 36 | 4zida.rs
Banjska 36 | 4zida.rs
Banjska 36 | 4zida.rs
15

Banjska 36

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

135.000 €

1.627 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
11
Logo agencije

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
17
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

118.500 €

2.469 €/m²

48m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
20

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

105.000 €

814 €/m²

129m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 39.9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
12
Logo agencije

Slankamenački put

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

39.900 €

1.108 €/m²

36m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Okolne lokacije

Inđija

40.000 €

727 €/m²

55m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
25

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

139.000 €

1.158 €/m²

120m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
20

Počenta

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

115.000 €

1.533 €/m²

75m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Okolne lokacije - Inđija

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1228 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Inđija

  • Beška, Okolne lokacije
  • Čortanovci, Okolne lokacije
  • Jarkovci, Okolne lokacije
  • Krčedin, Okolne lokacije
  • Ljukovo, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Okolne lokacije