Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

219 oglasa

Spomenička | 4zida.rs
Spomenička | 4zida.rs
Spomenička | 4zida.rs
Spomenička | 4zida.rs
4

Spomenička

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

75.000 €

1.415 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

184.000 €

6.133 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 153.18 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
10
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

765 €/m²

85m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18.8 a • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
6
Logo agencije

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

360.500 €

1.639 €/m²

220m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
15
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

154.500 €

3.962 €/m²

39m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
43

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

152.000 €

921 €/m²

165m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
12

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

123.600 €

1.626 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
57
Logo agencije

Krčedinski Breg - Vikend naselje

Okolne lokacije, Inđija

239.000 €

1.195 €/m²

200m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
2

Solunska

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

55.000 €

604 €/m²

91m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a •
Ažurirano 28.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

61.800 €

1.766 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Prethodna cena: 65.000 €
MEDA | 4zida.rs
MEDA | 4zida.rs
MEDA | 4zida.rs
3

MEDA

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

320.000 €

5.714 €/m²

56m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.75 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

200.850 €

1.330 €/m²

151m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
7

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.038 €/m²

40m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Prazno
Ažurirano 12.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
18

Brest

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

78.000 €

940 €/m²

83m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.236 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 160 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
23

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

114.330 €

742 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
20
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

55.000 €

1.667 €/m²

33m² | 10 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
16

Hrastova

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

175.000 €

771 €/m²

227m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
20

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

1.222 €/m²

59m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Okolne lokacije - Inđija

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1228 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Inđija

  • Beška, Okolne lokacije
  • Čortanovci, Okolne lokacije
  • Jarkovci, Okolne lokacije
  • Krčedin, Okolne lokacije
  • Ljukovo, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Okolne lokacije