Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

225 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

123.600 €

2.943 €/m²

42m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
14

Dr.stevana Tišme

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.000 €

1.519 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.04.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

94.760 €

2.707 €/m²

35m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
19

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.900 €

571 €/m²

280m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Cerska

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

212.000 €

862 €/m²

246m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
6

Beška

Okolne lokacije, Inđija

31.500 €

900 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
12

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

128.750 €

1.480 €/m²

87m² | uknjiženo
Ažurirano 07.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

99.000 €

669 €/m²

148m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
17
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

85.000 €

1.417 €/m²

60m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28.77 a • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Maradik | 4zida.rs
Maradik | 4zida.rs
Maradik | 4zida.rs
Maradik | 4zida.rs
Maradik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Maradik

Okolne lokacije, Inđija

58.710 €

22 €/m²

2700m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Milenka Vuksana

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

76.000 €

478 €/m²

159m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 20.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
6

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

51.000 €

729 €/m²

70m² | 1 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 21 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
3

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

93.000 €

979 €/m²

95m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kneza Miloša

Beška, Okolne lokacije, Inđija

71.400 €

595 €/m²

120m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Oduševac | 4zida.rs
Oduševac | 4zida.rs
Oduševac | 4zida.rs
Oduševac | 4zida.rs
Oduševac | 4zida.rs
8
Logo agencije

Oduševac

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

60.000 €

1.667 €/m²

36m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 29.35 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

778 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Top
29
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

721 €/m²

100m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

135.000 €

2.547 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
15
Logo agencije

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

896 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 25.04.2026.
Jarkovci | 4zida.rs
Jarkovci | 4zida.rs
Jarkovci | 4zida.rs
Jarkovci | 4zida.rs
Jarkovci | 4zida.rs
5
Logo agencije

Jarkovci

Okolne lokacije, Inđija

229.000 €

1.579 €/m²

145m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Garaža i parking
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Okolne lokacije - Inđija

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1228 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Inđija

  • Beška, Okolne lokacije
  • Čortanovci, Okolne lokacije
  • Jarkovci, Okolne lokacije
  • Krčedin, Okolne lokacije
  • Ljukovo, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Okolne lokacije