Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

124 oglasa

Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
Milenka Vuksana | 4zida.rs
12
Logo agencije

Milenka Vuksana

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

76.000 €

478 €/m²

159m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 20.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
6

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

51.000 €

729 €/m²

70m² | 1 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 21 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
3

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

93.000 €

979 €/m²

95m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kneza Miloša

Beška, Okolne lokacije, Inđija

71.400 €

595 €/m²

120m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

778 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Top
29
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

721 €/m²

100m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
15
Logo agencije

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

896 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

74.160 €

1.196 €/m²

62m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
20
Logo agencije

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

612 €/m²

260m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
12

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

192.610 €

892 €/m²

216m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
55
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

83.000 €

1.186 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29.38 a • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
18
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

90.000 €

1.047 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.5 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kneza Miloša

Beška, Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

601 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.
Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
Novi Karlovci | 4zida.rs
3

Novi Karlovci

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

363 €/m²

179m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
10
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

765 €/m²

85m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18.8 a • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
43

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

152.000 €

921 €/m²

165m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
57
Logo agencije

Krčedinski Breg - Vikend naselje

Okolne lokacije, Inđija

239.000 €

1.195 €/m²

200m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
2

Solunska

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

55.000 €

604 €/m²

91m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a •
Ažurirano 28.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
7

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.038 €/m²

40m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Prazno
Ažurirano 12.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Inđija

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1228 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Inđija

  • Beška, Okolne lokacije
  • Čortanovci, Okolne lokacije
  • Jarkovci, Okolne lokacije
  • Krčedin, Okolne lokacije
  • Ljukovo, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna