Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

701 oglas

Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
18
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

309.000 €

2.687 €/m²

MOŽE NA KREDIT

115m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 487 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

677.750 €

2.017 €/m²

336m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.04.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

980.000 €

3.920 €/m²

250m² | 15 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
28
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.300.000 €

2.200 €/m²

591m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.18 a • Uknjižen
Ažurirano 13.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
78

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.590.000 €

3.975 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
5

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.000 €/m²

35m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
32

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

442.900 €

1.815 €/m²

MOŽE NA KREDIT

244m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.04.2026.
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stari Ledinci

Budisava, Okolne lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.873 €/m²

77m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
669 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
431 oglasa u ponudi
Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
425 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2455 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
688 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1003 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
246 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
8 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1746 oglasa u ponudi
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Kisačka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

495.000 €

3.000 €/m²

165m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.04.2026.
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
Artiljevo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Artiljevo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

99.990 €

1.639 €/m²

61m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

149.300 €

7.110 €/m²

21m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.8 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.04.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

216.300 €

1.773 €/m²

122m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.04.2026.
▾Reklama▾
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
20
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

428.275 €

2.039 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Štrosmajerova | 4zida.rs
Štrosmajerova | 4zida.rs
Štrosmajerova | 4zida.rs
Štrosmajerova | 4zida.rs
Štrosmajerova | 4zida.rs
17
Logo agencije

Štrosmajerova

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

460.000 €

1.704 €/m²

270m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.04.2026.
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
24
Logo agencije

RADE KONDIĆ

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

245.000 €

1.885 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.04.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

230.720 €

3.036 €/m²

MOŽE NA KREDIT

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

680.000 €

3.931 €/m²

173m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 534 a • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Save Vukovića | 4zida.rs
Logo agencije

Save Vukovića

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

750.000 €

1.756 €/m²

427m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
24
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

1.300.000 €

3.514 €/m²

370m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Klisanski put | 4zida.rs
Klisanski put | 4zida.rs
Klisanski put | 4zida.rs
Klisanski put | 4zida.rs
Klisanski put | 4zida.rs
33
Logo agencije

Klisanski put

Slana Bara, Gradske lokacije, Novi Sad

300.000 €

1.657 €/m²

181m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
343536

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Novi Sad

74 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1776 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Novi Sad