Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Leštane, 200.000€, 355m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Grocka opština
  5. Leštane

Kuća na prodaju, Leštane, 200.000€, 355m²

Beograd, Grocka opština, Leštane
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-486Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 811 €

200.000 €

563 € / m2

355 m²
Kuća sa više nivoa, 355m², 5.5 ari placa
O kući
  • Površina: 355 m²
  • Površina placa: 5.5a
  • Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - TV, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
  • 1 parking mesto
Detaljnije o kući
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Objekat poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora.

Posebnu vrednost kući daju velike terase sa obe strane objekta, obilje prostora i odlična organizacija nivoa, koja omogućava različite načine korišćenja.

⸻

Raspored prostorija:

Suteren:
• Dnevni boravak
• Kupatilo
• Dve sobe
• Ostava za drva
• Poluzatvorena terasa sa izlazom iz kuće

Prizemlje:
• Prostrani magacinski/ garažni prostor sa kanalom i visokim plafonima

Dodatne prednosti:

• Velika kvadratura i funkcionalan raspored
• Više terasa i dosta prirodnog svetla
• Mogućnost organizovanja više stambenih celina