Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

274 oglasa

Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
6

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

289 €/m²

232m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
16

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

154.500 €

1.486 €/m²

104m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
24

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

185.400 €

2.505 €/m²

74m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 65 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

56.650 €

3.147 €/m²

18m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
22

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

149.350 €

4.036 €/m²

37m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

97.850 €

1.747 €/m²

56m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

144.200 €

2.721 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Inđija

129.780 €

577 €/m²

225m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

61.800 €

1.626 €/m²

38m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
5

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

1.163 €/m²

62m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 22 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
9

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

97.000 €

1.054 €/m²

92m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
13

Beška

Okolne lokacije, Inđija

123.000 €

715 €/m²

172m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
30

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.297 €/m²

74m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
17

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

144.200 €

1.551 €/m²

93m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 26 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
21

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

200.850 €

1.330 €/m²

151m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

118.450 €

586 €/m²

202m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

113.300 €

1.619 €/m²

70m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

56.650 €

1.888 €/m²

30m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 19 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

824 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
8

Beška

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

465 €/m²

144m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Inđija

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna