Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

274 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

200.850 €

1.330 €/m²

151m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
7

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.038 €/m²

40m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Prazno
Ažurirano 12.04.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 30 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
Brest | 4zida.rs
18

Brest

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

78.000 €

940 €/m²

83m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.236 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 160 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
23

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

114.330 €

742 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
20
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

55.000 €

1.667 €/m²

33m² | 10 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Inđija

172.000 €

456 €/m²

377m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Inđija

150.000 €

500 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
Hrastova | 4zida.rs
16

Hrastova

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

175.000 €

771 €/m²

227m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
20

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

72.100 €

1.222 €/m²

59m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

2.649 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
9

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

432.600 €

16.638 €/m²

26m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 307 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
11

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

55.000 €

1.310 €/m²

42m² | uknjiženo
Ažurirano 16.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
6

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

108.150 €

1.803 €/m²

60m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

56.650 €

515 €/m²

110m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

108.150 €

1.744 €/m²

62m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 26 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
12

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

133.900 €

956 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
24

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

375.000 €

1.369 €/m²

274m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Inđija

259.560 €

577 €/m²

450m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija