Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

272 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

68.000 €

2.833 €/m²

24m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Okolne lokacije

Inđija

103.000 €

1.585 €/m²

65m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vikend naselje Janda

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

69.000 €

1.078 €/m²

64m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 72 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Hilandarska

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

150.000 €

625 €/m²

240m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.33 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
19
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

103.000 €

1.338 €/m²

77m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
Duboki Do | 4zida.rs
11

Duboki Do

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

80.000 €

1.455 €/m²

55m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
24
Logo agencije

Bačka

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

210.000 €

1.061 €/m²

198m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
20
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

67.000 €

588 €/m²

114m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
16

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

140.000 €

1.346 €/m²

104m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 08.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
28
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

75.190 €

46 €/m²

1639m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

80.000 €

1.250 €/m²

64m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
9

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

85.000 €

1.181 €/m²

72m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Polunamešteno
Ažurirano 13.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14

Gradske lokacije

Inđija

150.000 €

500 €/m²

300m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 12.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Inđija

240.000 €

1.000 €/m²

240m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.04.2026.
Surdučki Put | 4zida.rs
Surdučki Put | 4zida.rs
Surdučki Put | 4zida.rs
Surdučki Put | 4zida.rs
Surdučki Put | 4zida.rs
11

Surdučki Put

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

75.000 €

2.344 €/m²

32m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
28
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

278.000 €

2.752 €/m²

101m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Svetosavska

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

87.000 €

1.074 €/m²

81m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
16
Logo agencije

Okolne lokacije

Inđija

185.000 €

2.606 €/m²

71m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
19
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

160.000 €

842 €/m²

190m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
17
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

160.000 €

842 €/m²

190m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
9
10
11
12
Inđija

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna