3-etažna kuća na prodaju, Nemanjina, 154.000€, 250m²

154.000 €
616 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Samostalna kuća
- Etaž: 3
- Površina: 250 m²
- Grejanje na čvrsto gorivo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Prodaja kuće u Vrnjačkoj Banji – 1,2 km od centra
Na prodaju kuća ukupne površine oko 250 m², osnove 85 m², na placu od 3,5 ari, udaljena svega 1,2 km od strogog centra Vrnjačke Banje. Cena kuće je 154.000 €.
Kuća je uknjižena, u odličnom stanju i ne zahteva dodatna ulaganja.
Raspored prostorija:
Prizemlje: zaseban apartman koji može služiti i kao letnja kuhinja, komforna dnevna soba sa trpezarijom, hodnik, kupatilo i odvojena kuhinja.
Sprat: četiri komforne spavaće sobe sa izlazom na terasu.
Potkrovlje: nesređeno, ali već predviđeno za četiri odvojene spavaće celine.
Dodatna pogodnost je što kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Odlična lokacija, mirno okruženje i komfor čine ovu nekretninu idealnom kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje.
Za više informacija pozovite: 065... (prikaži broj telefona)
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini
- Japanski vrt11 min

Obeležja kulture u blizini
- Izvor lekovite vode Topla voda2 min
- Izvor lekovite vode Slatina9 min
- Izvor lekovite vode Jezero13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Popinski borci)8 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veseljko)30 min